takie sobie po prostu forum :P

jesio troche to bedzie najlepsze forum na swieeeecie ;) powiadam wam to ja :P zapraszamy do dyskusji :P


#1 2007-04-03 15:40:41

dzazmin

Główny Master Szefa

1659366
Call me!
Skąd: ... z nieba
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 235
Punktów :   
WWW

Przyjaciel.

Temat będzie dość obszerny. Napiszcie jaki według Was powinien być dobry przyjaciel.przyjaciółka. Kto jest Waszym przyajcielem(opiszcie) i jakim jest. Nie piszcie o drugich połówkach tylko o tych, do których biegniecie jak macie problem ze swoja miłością. Chyba rozumiecie


little hope in heart.... <3

Offline

 

#2 2007-04-04 20:59:48

czarna

poeta

3759227
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Przyjaciel.

ale żeś wymyśliłaś temat . szczerze to przyjaciela takiego prawdziwego to mam ale to moja kuzynka kiedyś miałam przyjaciela najlepszejszego lecz musiałam wybrac między nim a szansą na miłość. chodź tak myslę ze jezeli byłam zmuszona do wyboru to może to nie była prawdziwa przyjaźń.ale było mineło co prawda teraz mam miłość daleko od siebie i przyjaciół też wiec co za ironia.

Offline

 

#3 2007-05-20 17:20:50

daryja

szefu glownego mastera

9962294
Call me!
Skąd: be de gie
Zarejestrowany: 2007-04-03
Posty: 269
Punktów :   
WWW

Re: Przyjaciel.

prawdziwy przyjaciel...
zawsze wyslucha i wie co powiedziec.. potrafi rozbawic pocieszyc
i wiem ze na niego zawsze moge liczyc.. stara sie nie zawodzic.. i z mojej strony jest tak samo.. nigdy go nie zawiode..


http://img294.imageshack.us/img294/7619/ppgnt4.png
trudniej jest kochac niz zabic.

Offline

 

#4 2007-05-21 15:44:18

natalka

Nowik

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przyjaciel.

przyjaciel.... duuuzo moznaby o nim pisac, przede wszystkim potrafi sluchac i szczerze odpowiadac co sadzi na dany temat, zawsze, nawet jak i jemu jest ciezko,znajdzie chwilke i zrobi wszystko by pomoc. Bardzo lubie spedzac z nim czas i czuje sie zupelnie inaczej, tak fajnie, wiem ze moge powiedziec o wszystkim, ze nawet jak to bedzie cos strasznego to ta osoba mnie nie opusci, bedzie starala sie pomoc.
Bardzo milo jest sie przytulic i jak trzeba wyplakac w rekaw takiemu przyjacielowi, wydaje mi sie ze taki jeden prawdziwy przyjaciez znacz wiecej niz stu dobrych znajomych.


"Bo widzisz Prosiaczku, czasem nawet miłość gubi się w stumilowym lesie..." (Puchatek)

Offline

 

#5 2007-07-11 01:13:38

armani73

Nowik

9822678
Skąd: Tam gdzie % i muza...
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 14
Punktów :   

Re: Przyjaciel.

przyjaciel... to zajebista sprawa lecz nie wszystko musi wiedzieć. Warto mieć kogoś takiego nie trzeba go długo znać tylko miec wspólny język w ktorym można sie dogadać i podyskutowac na każdy temat. Nie warto ufać nikomu. Traktuj ludzi z pewnym dystansem a napewno osiągniesz to czego się chce.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.amazonki.pun.pl www.bsw-logistyka.pun.pl www.soltantosandecja.pun.pl www.top-eleven.pun.pl www.pwsz-ekonomia.pun.pl