takie sobie po prostu forum :P

jesio troche to bedzie najlepsze forum na swieeeecie ;) powiadam wam to ja :P zapraszamy do dyskusji :P


#1 2007-05-16 12:47:57

dzazmin

Główny Master Szefa

1659366
Call me!
Skąd: ... z nieba
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 235
Punktów :   
WWW

odwaga.

Czy jesteście odważni? Co takiego zrobiliście w życiu co wymagało od was odwagi? A czy musieliście zrobić coś kiedyś tylko po to żeby nie zostać uznanym za tchórza. Gdzie jest granica miedzy odwaga i głupotą, jaka jest niepotrzebne narażanie się?


little hope in heart.... <3

Offline

 

#2 2007-05-16 20:05:44

czarna

poeta

3759227
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: odwaga.

hymm odwaga ... mozna byc odwaznym w rozny sposob fizycznie i psychicznie mozesz np skoczyc ze spadachronu albo mozesz stanac w czyjejs obronie, ale wydaje mi sie ze odwaga konczy sie a zaczyna głupota gdy ta "odwaga" moze zrobic nam krzywde np.jezdzisz rowerem chcesz sobie poskakac jak ci na bmx-ach a niejestes przygotowany to sie jest głupota, czasem chec pokazaia tego jaki jest sie odwaznym zatzymuje racjonalne myslenie. Pokazanie jakim sie jest odwaznym czasem mozna zrobis sobie krzywde lub zniszczyc cos bardzo waznego

Offline

 

#3 2007-05-16 20:13:57

natalka

Nowik

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: odwaga.

granica miedzy glupota a odawga jest bardzo cienka mimo ze odwaga i glupota to zupelnie co innego. Czarna ma racje czesto dzieje sie tak ze ktos sie popisuje, mysli ze pokaze jaki jest odwazny a pokazuje tylko glupote. Nie uwazam ze jestem odwazna bo z wielu rzeczy zrezygnowalam i teraz zaluje ale za to jestem pewna ze nie postapilam nigdy glupio tylko po to zeby pokazac swoja odwage.


"Bo widzisz Prosiaczku, czasem nawet miłość gubi się w stumilowym lesie..." (Puchatek)

Offline

 

#4 2007-05-16 20:59:47

daryja

szefu glownego mastera

9962294
Call me!
Skąd: be de gie
Zarejestrowany: 2007-04-03
Posty: 269
Punktów :   
WWW

Re: odwaga.

a samobojstwo waszym zdaniem to odwaga czy glupota?


http://img294.imageshack.us/img294/7619/ppgnt4.png
trudniej jest kochac niz zabic.

Offline

 

#5 2007-05-16 21:41:17

dzazmin

Główny Master Szefa

1659366
Call me!
Skąd: ... z nieba
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 235
Punktów :   
WWW

Re: odwaga.

daryja napisał:

a samobojstwo waszym zdaniem to odwaga czy glupota?

wg mnie i jedno i drugie. nie wiem czy bym znalazła w sobie tyle odwagi żeby sobie coś zrobić... jak już to może wstrzyknęła bym se coś.. tak nie boli.... ale jest to też głupota... w końcu życie ma się tylko jedno... i nie ma na świecie takiej rzeczy, która miałaby prawo nam je odebrac.


little hope in heart.... <3

Offline

 

#6 2007-05-19 07:45:50

natalka

Nowik

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: odwaga.

samobojstwo... zdecydowanie głupota, jakim prawem chcemy odebrac sobie zycie, przeciez zawsze moze byc zle, ale trzeba miec nadzieje ze bedzie lepiej i nie poddawac sie. Samobojstwo wg mnienie ma nic wspolnego z odwaga, wrecz przeciwnie, jest to pokazanie swojej bezsilnosci


"Bo widzisz Prosiaczku, czasem nawet miłość gubi się w stumilowym lesie..." (Puchatek)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.top-eleven.pun.pl www.soltantosandecja.pun.pl www.amazonki.pun.pl www.bsw-logistyka.pun.pl www.resteam.pun.pl