takie sobie po prostu forum :P

jesio troche to bedzie najlepsze forum na swieeeecie ;) powiadam wam to ja :P zapraszamy do dyskusji :P


#1 2007-04-10 21:58:00

dzazmin

Główny Master Szefa

1659366
Call me!
Skąd: ... z nieba
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 235
Punktów :   
WWW

eutanazja.

jestescie za czy przeciw eutanazji ?? i dlaczego ?? Jezeli jestescie za to jak myliscie kto powinien podjac decyzje o eutanazji jezeli osoba chora nie jest w stanie wyrazi zgody?? i kto pownien dokonac w takim przypadku zabiegu ?


little hope in heart.... <3

Offline

 

#2 2007-04-11 17:33:52

Emilka:)

poeta

Zarejestrowany: 2007-04-03
Posty: 61
Punktów :   

Re: eutanazja.

Ostatnio jak bylam w kosciele z paczka to wyskoczyla jakas typiara i zaczela gadac o eutanazji  a ona caly czas mowila autanazja i nikt nie zajarzyl oprocz nas a my sie zaczelismy smiac na caly kosciol i nas ludzie uciszali i nei moglismy przestac sie smiac to nas z kosciola wygonili ;( ale co tam a co eutanazji to jak ktos bardzo pragnie to prosze bardzo ale ja chyba bym nie chciala... a jezeli ta osoba nie jest w stanie wyrazic zgody to chyba powinna to zrobic osoba najblizsza, ktora sie nia opiekuje. Ja bym nie chciala zeby ktos podjol za mnie decyzje czy mam umrzec czy nie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ghostriders-pokemod.pun.pl www.narutoshinobi.pun.pl www.ostrzeszow.pun.pl www.fifa11.pun.pl www.host.pun.pl