takie sobie po prostu forum :P

jesio troche to bedzie najlepsze forum na swieeeecie ;) powiadam wam to ja :P zapraszamy do dyskusji :P


#1 2007-04-03 15:23:26

dzazmin

Główny Master Szefa

1659366
Call me!
Skąd: ... z nieba
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 235
Punktów :   
WWW

Stres. - Jak sobie z nim radzić?

Stres jest naturalną, nieuniknioną częścią naszego życia. Dr Hans Selye podkreśla, że stres jest normalną reakcją biologiczną każdego organizmu - normalnym fizjologicznym zjawiskiem związanym z procesami życia. Brak reakcji stresowej oznacza śmierć organizmu. Stres towarzyszy każdemu z nas. Jest naturalną reakcją na codzienne wyzwania i życiowe zmiany - nie tylko negatywne, ale i pozytywne. Stresujący jest zarówno egzamin na studia jak i obrona pracy dyplomowej, ale również pierwszy dzień w pracy oraz jej utrata. Jednym ze sposobów na udane życie jest umiejętne radzenie sobie ze stresem. To nie sam stres jest nie bezpieczny dla człowieka, ale to jak na niego reagujemy. Bardzo często stres jest wywoływany poprzez negatywne myślenie. Jeśli interpretujesz nową sytuację myśląc "Na pewno sobie nie poradzę", wtedy istnieje znacznie mniejsza szansa na efektywne zadziałanie, niż gdy postrzegasz nową sytuację jako taką, z którą można sobie poradzić.
Napiszcie jak radzicie sobie ze stresem??


little hope in heart.... <3

Offline

 

#2 2007-04-11 09:41:24

daryja

szefu glownego mastera

9962294
Call me!
Skąd: be de gie
Zarejestrowany: 2007-04-03
Posty: 269
Punktów :   
WWW

Re: Stres. - Jak sobie z nim radzić?

ja na stres mam jedzenie zajadam swoj stres i jak go tak mocno ugryze to ucieka
i mowie powaznie.. moim lekarstwem na stres sa slodycze i jesio do niedawna fajka. albo poprostu isc spac


http://img294.imageshack.us/img294/7619/ppgnt4.png
trudniej jest kochac niz zabic.

Offline

 

#3 2007-04-11 17:52:58

Emilka:)

poeta

Zarejestrowany: 2007-04-03
Posty: 61
Punktów :   

Re: Stres. - Jak sobie z nim radzić?

Ja zyje bezstresowo ;D hehe ale czasami sie zdarza ze jak jestem bardzo zestresowana to duzo jem slodyczy albo ide na spacer z Wojtkiem to mi od razu poprawia humor

Offline

 

#4 2007-04-18 19:56:14

czarna

poeta

3759227
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Stres. - Jak sobie z nim radzić?

jedzenieeeeee to jest wybawca ale jak juz jest takie ostatnie stadium to tylko pomaga głęboki wdech i wydech smiech lub rozmowa

Offline

 

#5 2007-07-17 01:45:22

Sieja

poeta

Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 61
Punktów :   

Re: Stres. - Jak sobie z nim radzić?

Dla mnie kiedyś lekiem na stres było ziółko ...
Ale po reformacji lekiem na stres jest piwko...
Trzasniesz pare piwkek w wybranym torarzystwie i nie myslisz juz o stresie


Budzić się rano ze spokojem zwykłe marzenie moje...

Offline

 

#6 2007-09-02 18:04:14

kimi

maz daryji

3411278
Call me!
Skąd: malinowo
Zarejestrowany: 2007-04-03
Posty: 105
Punktów :   
WWW

Re: Stres. - Jak sobie z nim radzić?

m ostatnio moim lekarstwem na stres jest po prostu ucieczka tzn znalesc sobie jakies inne ciekawe zajecie taka jakas odskocznie od tego wszystkiego aby nie myslec o tym...a tak szcerze to niestety moim lekarstwem na sters jest papierios i mysle ze kazdo razowy wypalony papieros to jest mniej stresu ale w gruncie rzeczy to nie pomaga aha i kiedys to byl wlasnie spacer czy tez jazda samochodem ale to tez czasem dosc mocno stresuje i moze byc niebezpieczne....


http://img90.imageshack.us/img90/5126/akpxq3.jpg
chroń to co masz, gdy trzeba to walcz i kochaj jak najmocniej!!!!
http://www.suwaczek.pl/cache/bd4f1760a4.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.top-eleven.pun.pl www.resteam.pun.pl www.amazonki.pun.pl www.pwsz-ekonomia.pun.pl www.soltantosandecja.pun.pl