takie sobie po prostu forum :P

jesio troche to bedzie najlepsze forum na swieeeecie ;) powiadam wam to ja :P zapraszamy do dyskusji :P

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-04-03 15:24:09

dzazmin

Główny Master Szefa

1659366
Call me!
Skąd: ... z nieba
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 235
Punktów :   
WWW

Wygląd a pustogłowie.

temat zaczerpnięty z innego forum... ale napiszcie co o tym myślicie

w zasadzie nie bedzie tu pytania tylko jakaś taka moja uwaga co do życia wszechświata i całej reszty....
natchnał mnie temat o sterczeniu przed lustrem
z obserwacji wynika iż laseczki któe spędzają przed lustrem np 2 h przed wyjściem do szkoly [LOL] i 7 godzin przed wyjscien na imreze zwyczajnie sa tak zajete swoim wygladem, ze po prostu nie maja czasu na rozwijanie swoich zainteresowan czy intelektu więc i nic dziwnego ze wlosy wyprosowane jak zolnierze a pod wlosami ... nic ... lagodny pustostan, jedna szara komorka wyje z samotnosci.....
nie raz sie spotkalam z opiniami (bo raczej przebywam wsrod mezczyzn niz wsrod kobiet) ze taka to sie nadaje na raz do lozka ale nie zeby z nia byc na powaznie a panienki na tyle sie wysilaja intelektualnie ze dochodza do stanu szoku, ze kazdy chce z nimi byc a one na fajnego faceta nie moga trafic, moze ten fajny wymaga... ja wiem... rozmowy...


little hope in heart.... <3

Offline

 

#2 2007-04-06 20:03:13

dzazmin

Główny Master Szefa

1659366
Call me!
Skąd: ... z nieba
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 235
Punktów :   
WWW

Re: Wygląd a pustogłowie.

no dokładnie.. ja nie mam nawet tylu kosmetykow zeby nakladac 2 godziny
no ewentualnie jak wlosy prostuje to mi zajmuje z godzinke a tak to samo malowanie z 10 min nie wiecej to i tak dlugo


little hope in heart.... <3

Offline

 

#3 2007-04-06 21:02:23

daryja

szefu glownego mastera

9962294
Call me!
Skąd: be de gie
Zarejestrowany: 2007-04-03
Posty: 269
Punktów :   
WWW

Re: Wygląd a pustogłowie.

najlepiej to sie nie malowac i problem z glowy


http://img294.imageshack.us/img294/7619/ppgnt4.png
trudniej jest kochac niz zabic.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pwsz-ekonomia.pun.pl www.resteam.pun.pl www.amazonki.pun.pl www.soltantosandecja.pun.pl www.top-eleven.pun.pl